5 powodów, dla których warto wziąć udział w Aukcjach Czasowych Ritchie Bros. bez cen minimalnych

6 września, 2021| 3 minuty do przeczytania

Zbliża się sezon aukcyjny, a szum oczekiwania wisi w powietrzu! Czy jesteś gotowy, aby przeżyć emocje związane z aukcjami czasowymi Ritchie Bros. bez cen minimalnych? Zapoznaj się z 5 świetnymi powodami, dla których warto dołączyć do naszych aukcji, a następnie zaloguj się, aby wziąć w nich udział.

Szeroki wybór marek i typów sprzętu

Na aukcjach czasowych Ritchie Bros. bez cen minimalnych można znaleźć szeroką gamę producentów i typów używanego sprzętu ciężkiego. Uznane marki z całego świata, takie jak Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Volvo i wiele innych są dostępne u sprzedawców z całej Europy.
Możesz również znaleźć szeroką gamę typów sprzętu, od popularnych maszyn, takich jak spycharki i koparki, po sprzęt i osprzęt dla konkretnych branż, od budownictwa, przez rolnictwo, po górnictwo i wszystko pomiędzy.

Maszyny na każdą kieszeń

Duży lub mały, stary lub nowy – znajdziesz wspaniałe opcje używanego sprzętu, który pasuje do Twojego budżetu. Pamiętaj: nie ma cen minimalnych lub ofert zastrzeżonych. Więc nawet jeśli myślisz, że wartość konkretnej maszyny może być trochę poza Twoim zasięgiem, zacznij licytować wcześniej – a możesz wygrać ją w dobrej cenie!

Łatwe licytowanie i szybka dostępność

Rejestracja w Ritchie Bros. jest łatwa jak 1-2-3. Wystarczy utworzyć bezpłatne konto i zarejestrować się, aby móc licytować na wybranej aukcji. Udział w naszych aukcjach czasowych jest łatwy i przyjemny. Licytacja jest otwarta przez kilka dni, a sprzedaż maszyn kończy się w określonym dniu i o określonej godzinie. Oferty możesz składać za pomocą komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego. Po rozpoczęciu aukcji znajdź interesującą Cię maszynę i kliknij przycisk „Szybka licytacja”. Możesz również ustawić wygodną „Ofertę maksymalną” i pozwolić, aby nasz system licytował za Ciebie. Nie zapomnij włączyć powiadomień o licytacji, aby upewnić się, że nadal jesteś w grze!

(Prawie) natychmiastowa dostępność maszyn

Na dzisiejszym rynku czas oczekiwania na realizację nowych maszyn jest długi, a dobre używane maszyny mogą być trudne do zdobycia. To może potrwać kilka miesięcy, aby znaleźć to, czego potrzebujesz i mieć sprzęt szybko gotowy do pracy. Nie w przypadku aukcji Ritchie Bros.: jeśli wygrasz maszynę, po prostu za nią zapłać, odbierz i zabierz ją do pracy!

Jesteśmy tu, aby pomóc

W Ritchie Bros. naszym celem jest to, aby nasze aukcje były tak łatwe i uczciwe, jak to tylko możliwe. Nie ma znaczenia, czy kupujesz czy sprzedajesz, czy pracujesz na własny rachunek czy reprezentujesz dużą firmę, czy bierzesz udział w naszych aukcjach po raz pierwszy czy 50-ty – jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc na każdym kroku.

Masz pytania dotyczące rejestracji i licytacji? Służymy pomocą! Chcesz omówić opcje finansowania, odnawiania i transportu nowego (używanego) sprzętu? Możemy Ci pomóc. Dostaniesz to wszystko i jeszcze więcej, gdy zechcesz z nami współpracować.

Brzmi dobrze? Nie możemy się doczekać, aż weźmiesz udział w naszych nadchodzących aukcjach!

Możesz również zobaczyć nasz filmik wideo Aukcje sprzętu ciężkiego: jak to jest licytować i wygrywać, aby poczuć zabawę i emocje związane z aukcjami czasowymi Ritchie Bros.

Powrót do góry