Odkryj nowe Ritchie Bros. na bauma 2022

Odwiedź stoisko Ritchie Bros. na B5.402

Poza naszymi ekscytującymi aukcjami sprzętu i rynkiem internetowym, pomagamy firmom w zakresie analizy rynku i sprzętu, oprogramowania do zarządzania zapasami, sklepów internetowych, finansowania i leasingu, logistyki i innych. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma jest duża czy mała, czy ma ugruntowaną pozycję, czy dopiero zaczyna, czy chce sprzedać, czy po prostu szuka informacji i porad. Przyjdź i zobacz nas na targach bauma 2022, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, jest do Twojej dyspozycji w Ritchie Bros.

6 powodów, by odwiedzić nas na targach bauma

Zanurz się głębiej w rozwiązaniach sprzedażowych Ritchie Bros.

Być może znasz nasze najnowocześniejsze aukcje, na których można znaleźć tysiące pozycji sprzętu budowlanego, ciężarówek, osprzętu i innych. Być może nawet dołączyłeś do nich, złożyłeś oferty i kupiłeś sprzęt. Czy wiesz, że istnieją inne sposoby, które pomagają firmom kupować i sprzedawać? Marketplace-E, nasz internetowy rynek zastrzeżony z formatami Kup teraz i Złóż ofertę, zyskuje popularność wśród naszych klientów. Dowiedz się dlaczego na targach bauma.

Poznaj najnowsze spostrzeżenia i narzędzia do zarządzania flotą firmy Ritchie Bros.

Podejmuj decyzje dotyczące zarządzania sprzętem w oparciu o dokładne i wiarygodne dane. Oferujemy potężne narzędzia, które pomogą Ci zarządzać zapasami, odkryć ceny aktywów, trendy rynkowe i inne spostrzeżenia. Przyjdź i zapytaj nas o Ritchie Bros. Asset Solutions, RB Price Result, Market Trend Reports i Rouse Analytics.

Odblokuj potężne usługi cyklu życia, które ułatwiają pracę

Podczas całego cyklu życia sprzętu jest wiele do zarządzania. Zapoznaj się z naszymi usługami, które ułatwiają życie, takimi jak inteligentne zaopatrzenie w części dzięki SmartEquip, nasza sieć placów składowych do przechowywania i usuwania sprzętu, nasze usługi logistyczne, finansowanie sprzętu i inne.

Zdobądź nowe spojrzenie na nasze mini wydarzenia

Podczas targów Bauma będziemy organizować kilka mini imprez na stoisku Ritchie Bros. Udział w nich jest bezpłatny i każdy jest mile widziany. Przy filiżance kawy będzie można zobaczyć demonstracje produktów i dyskusje panelowe na żywo z ekspertami z Ritchie Bros. i naszej branży.

Pobierz najnowsze informacje na temat Mascus

Mascus (firma Ritchie Bros.) jest wiodącą w Europie stroną internetową z ogłoszeniami dotyczącymi sprzętu, z 3 milionami wizyt kupujących każdego miesiąca i ponad 6000 sprzedawców sprzętu. Jest to ogromne źródło zakupu sprzętu od prywatnych sprzedawców i renomowanych dealerów. Jeśli chcesz sprzedać sprzęt samodzielnie, to jest to platforma, na której możesz to zrobić. Dowiedz się wszystkiego o Mascusie, a dealerzy, użytkownicy końcowi i inni wykorzystują go na swoją korzyść.

Poznaj swoich przyjaciół z Ritchie Bros.

Będzie nam bardzo miło, jeśli wpadniesz na nasze stoisko. Możemy sobie wyobrazić, że będzie to dla Państwa pracowity tydzień, więc jeśli chcieliby Państwo umówić się z nami na spotkanie z wyprzedzeniem, wystarczy wypełnić nasz formularz zapytania o spotkanie (polecamy).

Program mini-wydarzeń Bauma

Znajdź wydarzenia, do których chciałbyś dołączyć i dodaj je do swojego osobistego kalendarza. Prosimy pamiętać, że większość naszych wydarzeń będzie odbywać się w języku angielskim.

PONIEDZIAŁEK 24 PAŹDZIERNIKA

11:00 – 11:30 AM | Discover the New Ritchie Bros.

Presentation with Ann Fandozzi (CEO, Ritchie Bros.)

Add to Calendar

3:30 – 4:30 PM | The Future of Equipment Management

Live panel discussion with Shweta Saxena (CEO MachineMax), Matt Ackley (CMO, Ritchie Bros) and Alex Schuessler (Founder & President International, SmartEquip)

Add to Calendar

WTOREK 25 PAŹDZIERNIKA

11:00 – 11:30 AM | Inventory Management & Equipment Price Discovery

Workshop with Luca Perlati (Ritchie Bros. Asset Solutions, Manager) and Tom Breckwoldt (Country Manager, Mascus)

Add to Calendar

3:30 – 4:30 PM | Supply and Demand Trends in Construction Equipment

Live panel discussion with Riccardo Viaggi (CECE Secretary General), Chris Sleight (Managing Director, Off Highway Research) and Phil Mause (President, Rouse Analytics)

Add to Calendar

ŚRODA 26 PAŹDZIERNIKA

11:00 – 11:30 AM | Optimizing Equipment Parts Procurement

Workshop with Alex Schuessler (Founder & President International, SmartEquip) and Ron Piccolo (Executive VP, SmartEquip)

Add to Calendar

3:30 – 4:30 PM | Opportunities and Risks in Equipment Uptime

Live panel discussion with Alex Schuessler (Founder & President International, SmartEquip)

Add to Calendar

CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA

11:00 – 11:30 AM | Assisted buying and selling with marketplace-E

Workshop with Barbara Boukal (Marketplace-E Specialist)

Add to Calendar

4:00 – 4:30 PM | Volle Kontrolle beim Kaufen und Verkaufen mit marketplace-E

Workshop mit Barbara Boukal (Marketplace-E Specialist)

Add to Calendar

Powrót do góry