Nowa funkcja w aplikacji mobilnej: Licytacja na Aukcjach Czasowych

13 maja, 2022| 2 minuty do przeczytania

Licytowanie w podróży właśnie stało się łatwiejsze

W Ritchie Bros. zawsze szukamy sposobów na ułatwienie kupowania i sprzedawania sprzętu. Czy wiesz, że ponad dekadę temu uruchomiliśmy naszą aplikację mobilną dla urządzeń z systemami iOS i Android? Przez lata regularnie ją aktualizowaliśmy, dodając nowe funkcje i obsługę języków. Aplikacja cieszy się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch lat. Tylko w 2021 roku odnotowaliśmy ponad 5,7 miliona użytkowników w naszej aplikacji mobilnej.

Nasza aplikacja jest dostępna w języku angielskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, polskim i hiszpańskim. Zapewnia ona wspaniałą mobilną obsługę aukcji. Za pomocą naszej aplikacji mobilnej możesz:

  • Znaleźć datę i szczegóły aukcji
  • Przeszukiwać dziesiątki tysięcy maszyn wystawionych na sprzedaż
  • Wyświetlać szczegółowe informacje o sprzęcie i zdjęcia z inspekcji
  • Tworzyć listę obserwowanych i śledzić swoje ulubione maszyny
  • I wiele więcej!

Nowa funkcja

Nasza aplikacja mobilna stała się jeszcze lepsza. Teraz możesz licytować bezpośrednio w aplikacji na aukcjach czasowych. Po zarejestrowaniu się na aukcję możesz przejść do strony sprzętu i złożyć ofertę bezpośrednio w aplikacji.

Wskazówka: dodaj licytowane pozycje do listy obserwowanych, aby śledzić ich losy

Pobierz aplikację

Nasza aplikacja jest bezpłatna i łatwo ją znaleźć w sklepach z aplikacjami Apple i Google (wyszukaj „Ritchie Bros”) lub kliknij w ikony poniżej. Jeśli potrzebujesz pomocy w zainstalowaniu aplikacji, zalogowaniu się lub licytowaniu, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Ritchie Bros. lub pobliskim kompleksem aukcyjnym.

Wkrótce dodamy więcej funkcji

Nasz zespół programistów nieustannie pracuje nad ulepszeniem procesu kupowania na wszystkich urządzeniach. Już wkrótce pojawią się kolejne ekscytujące aktualizacje, więc bądź na bieżąco!

Powrót do góry